• OSRS
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Referendarzy Sądowych jest członkiem Europejskiej Unii Referendarzy - organizacji, która zrzesza podobne organizacje z 14 krajów europejskich oraz z 4 krajów pozaeuropejskich, a jej głównym celem jest rozwijanie współpracy w tworzeniu, rozwoju i ujednolicaniu prawa na poziomie europejskim i międzynarodowym, jak również rozwój współpracy mającej na celu promowanie integracji europejskiej.
05.05.1971r Europejska Unia Referendarzy, jako organizacja pozarządowa (NGO), uzyskała status konsultanta przy Radzie Europy.
Od 2003r Ogólnopolskie Stowarzyszenie Referendarzy Sądowych czynnie uczestniczy w Konferencjach organizowanych przez Europejską Unię Referendarzy i stara się angażować w jej projekty (np. opracowanie na temat instytucji referendarza sądowego w Polsce dla potrzeb europejskiego opracowania o instytucji referendarza sądowego, zgłoszenie uwag do projektu europejskiego nakazu zapłaty).
Szczegółowe informacje o działalności Europejskiej Unii Referendarzy można uzyskać pod adresem: http://www.rechtspfleger.org
© 1999-2024 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Referendarzy Sądowych
REGULAMIN FORUM
Joomla templates by a4joomla