• OSRS

Witamy na stronie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Referendarzy Sądowych - organizacji istniejącej od 1999r.
Zapraszamy referendarzy sądowych zatrudnionych w sądach powszechnych i w sądach administracyjnych, a także wszystkich zainteresowanych wspieraniem naszych działań, do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi na stronie i zaangażowanie się w działalność Stowarzyszenia.

                                                                                                                                           Zarząd Stowarzyszenia

Polityka Prywatności serwisu www.referendarz.pl
1/ W dniu 30 stycznia 2011 roku Zarząd Stowarzyszenia przesłał Przewodniczącemu Komisji Nadzwyczajnej „Przyjazne Państwo” uwagi do rządowego projektu ustawy o ograniczaniu barier administracyjnych dla obywateli i przedsiębiorców (druk sejmowy nr 3656).

2/ W dniu 30 stycznia 2011 roku Zarząd Stowarzyszenia przesłał Przewodniczącemu Podkomisji ds. rozpatrzenia projektu ustawy o państwowych egzaminach prawniczych w Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka uwagi Stowarzyszenia do projektu ustawy o państwowych egzaminach prawniczych (druk sejmowy nr 3351).

3/ W dniu 30 stycznia 2011 roku Zarząd Stowarzyszenia zwrócił się do Przewodniczącego Krajowej Rady Sądownictwa z prośbą o spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia celem omówienia aktualnych zagadnień związanych z funkcjonowaniem instytucji referendarza sądowego.

4/ W dniu 30 stycznia 2011 roku Zarząd Stowarzyszenia zwrócił się do Ministra Sprawiedliwości z prośbą o spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia celem omówienia aktualnych zagadnień związanych z funkcjonowaniem instytucji referendarza sądowego.

5/ W dniu 5 lutego 2011 roku Zarząd Stowarzyszenia zwrócił się do Przewodniczącego  Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka – Ryszarda Kalisza z prośbą o spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia celem omówienia aktualnych zagadnień związanych z funkcjonowaniem instytucji referendarza sądowego.
© 1999-2024 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Referendarzy Sądowych
REGULAMIN FORUM
Joomla templates by a4joomla